FAQ

“Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi na nie. Zanim zadasz mi pytanie sprawdź czy odpowiedź nie znajduję się poniżej.”

Czas realizacji zależny jest od tego, na kiedy potrzebna jest praca. Rysuję na dany termin. Napisz do mnie, aby dowiedzieć się, czy wybrana przez Ciebie data jest dostępna. Potrzebuje minimum tydzień na realizację zlecenia, by praca została wykonana i dotarła na czas.
Rysunki wysyłam nieoprawione. Istnieje możliwość stłuczenia ramki w czasie transportu, wzrastają koszty ubezpieczenia przesyłki, tym samym koszty wysyłki. Ile ludzi, tyle różnych gustów i najlepiej samemu wybrać i dopasować kolorystycznie ramkę do okazji.
Oczywiście, że tak. Do karykatury potrzebuję jedynie wyraźne zdjęcia twarzy, a w przypadku portretu zdjęcia, na których osoby maja podobne pozy. Nie zmieniam umiejscowienia głowy i elementów twarzy, ponieważ może to prowadzić do całkowitej zmiany rysów twarzy postaci. Jeśli chodzi o resztę sylwetki, jak najbardziej mogę zmienić.
Istnieje możliwość umieszczenia większej ilości osób na rysunku. Cena będzie się różnić w zależności od formatu i techniki. Często zaznaczam klientom, że format a4 jest idealny do rysunku maksymalnie dwóch osób, trzy i więcej nie pozwalają na narysowanie większych postaci, a co za tym idzie, bardziej szczegółowych i wyrazistych twarzy.
Rysunki nadawane są pocztą polską jako paczka pocztowa priorytetowa. Prace do formatu a3 pakowane są na twardą podkładkę w specjalnej folii, następnie owijane w papier pakowy, zabezpieczone z dwóch stron twardymi kartonowymi elementami i na końcu wsadzane do koperty bąbelkowej z wnętrzem ochronnym, zabezpieczającym przed wilgocią i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, uderzeniami, kurzem, zabrudzeniami. Prace w formacie a2 wysyłane są w specjalnej tubie przeznaczonej do transportu większych rysunków.
Jak najbardziej tak. Wysyłam rysunki do różnych państw, a cena przesyłki różni się w zależności od danego kraju.
Oczywiście! Istnieje możliwość narysowania jednego portretu w sytuacji, gdy każda z osób znajduje się na innym zdjęciu.